Slovensko prvenstvo: Vedran Turkalj i Mihael Rebernik odigrali bez golova protiv Maribora

Nedjelja, 30. listopada 2016. 21:54 Napisao/la  SC

Utakmice 15. kola: Aluminij - Maribor 0:0, Radomlje - Koper 1:3, Gorica - Rudar 1:3

Vedran Turkalj predvodio je obranu Aluminija u utakmici bez pogodaka protiv favoriziranog Maribora.

Mihael Rebernik ušao je u igru u 69. minuti, Mateo Damiš sjedio je na klupi novaka u ligi.

Koper je pobijedio Radomlje pogocima Pekusona (29), Andrejašića (56) i Ibričića (79) iz kaznenog udarca.

Za momčad Igora Pamića igrao je dvostruki asistent Danijel Pranjić, Ed Kevin Kokorović ušao je u igru u 87. minuti.

Kapetan Kopera Toni Datković ne igra zbog ozljede.

Poredak: Olimpija 32, Maribor 31, Domžale 26, Celje 23, Gorica i Koper 21, Rudar 19, Krško 17, Aluminij 14, Radomlje 4