Slovensko prvenstvo: Dangubić promašio penal, Gruborova momčad do boda s devetoricom

Nedjelja, 06. kolovoza 2017. 23:34 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: Aluminij - Celje 2:1, Triglav - Olimpija 0:0, Rudar - Krško 0:1, Domžale - Gorica 1:1, Ankaran Hrvatini - Maribor 1:5

Mihovil Klapan, bivši igrač Rijeke, Spezije, Celja i Opatije, igrao je za novog prvoligaša Ankarana u teškom domaćem porazu od prvaka iz Maribora.

Andrija Filipović, nekadašnji igrač Rijeke, Juventusa, Spezije i Siene, igrao je od 46. minute za Goricu u remiju u Domžalama.

Igrači Rijeke na posudbi u Velenju igrali su u domaćem porazu od Krškog, Dyoke je igrao do 86., a Dario Vizinger od 67. minute.

Tonči Mujan donio je pogotkom pobjedu Krškom momčad kojega trenira Stipe Balajić.

Riječki internacionalac Edin Junuzović (31), nekadašnji igrač Rijeke, Orijenta i Novalje, sjedio je na klupi Rudara.

Veznjak Rijeke na posudbi u Ljubljani, Dario Ćanađija, odigrao je cijelu utakmicu za Olimpiju u utakmici bez pogodaka u Kranju.

Filip Dangubić nije iskoristio kazneni udarac za Celje u remiju (2:2) protiv Aluminija, igrač Rijeka na posudbi u celjskom klubu u 38. minuti mogao je povećati vodstvo svoje momčad ma 2:0.

Aluminij riječkog trenera Boba Grubora na kraju je ostvario mali podvig odigravši 2:2 iako je od 37. minute igrao bez isključenog stopera Martinovića, koji je skrivio kazneni udarac.

Oba pogotka Aluminij je postigao s igračem manje.

Zadnjih desetak minuta Aluminij je igrao s devetoricom igrača, u 82. minuti isključen je i drugi stoper Rodin zbog dvaju žutih kratona.

Sanin Muminović, nekadašnji igrač Pomorca, Krka i Novigrada odigrao je cijelu utakmicu za Aluminij.

Poredak: Maribor 12, Olimpija 10, Domžale i Krško 7, Rudar 6, Aluminij i Celje 4, Triglav 3, Gorica i Ankaran Hrvatin 1