Slovensko prvenstvo: Dangubić dvostruki strijelac, Turkalj, Muminović i Rebernik poraženi u Mariboru

Nedjelja, 12. ožujka 2017. 18:52 Napisao/la  SC

Utakmice 24. kola: Maribor - Aluminij 4:1, Koper - Radomlje 4:1, Rudar - Gorica 1:3, Krško - Celje 2:3, Domžale - Olimpija 1:0

Filip Dangubić igra u sjajnoj golgeterskoj formi, igrač Rijeke na posudbi u Krškom bio je dvostruki strijelac u utakmici protiv Celja.

Na njegovu žalost, dva pogotka nisu bila dovoljna ni za jedan bod.

Aluminij je očekivano poražen (1:4) od vodećeg Maribora, momčad riječkog trenera Boba Grubora i dalje vodi neizvjesnu borbu za ostanak protiv Dangubićeve momčadi.

Protiv Maribora standardno su igrali Vedran Turkalj i Sanin Muminović.

Mihael Rebernik igrao je od 86. minute, igrač Rijeke na posudbi u Aluminiju još uvijek nije stekao Gruborevo povjerenje.

Mateo Damiš sjedio je na klupi Aluminija, nekadašnji stoper Pomorca nije dobio pravu priliku otkada se vratio poslije ozljede.

Koper nije imao većih problema protiv zadnjeg Radomlja, za momčad Igora Pamića standardno je igrao Toni Datković.

Ed Kevin Kokorović ušao je u igru u 80. minuti umjesto Danijela Pranjića, strijelca prvog pogotka za Koper.

Sandi Križman igrao je od 74. minute za momčad za koju inače igraju Senijad  Ibričić, Šime Gregov, Marijan Antolović...

Leon Benko igrao je od 59. minute za Olimpiju u derbiju protiv Domžala.

Olimpija je novim porazom praktično odustala od borbe za prvo mjesto protiv Maribora i počela borbu za drugo mjesto upravo protiv Domžala.