Slovensko prvenstvo: Antonio Mance ponovo strijelac, riječki nogometaš donio Domžalama bod

Nedjelja, 01. svibnja 2016. 00:07 Napisao/la  SC

Utakmice 32. kola: Domžale - Krka 1:1, Celje - Maribor 0:0, Zavrč - Gorica 1:1, Krško - Velenje 1:1

Antonio Mance ponovo je bio čovjek odluke u momčadi Domžala.

Mance je doveo Domžale u vodstvo pogotkom u 77. minuti utakmice protiv Krke kojoj je Ejup donio bod pogotkom u 93. minuti.

Riječki napadač postigao je 10. pogodak za Domžale i vodeći je klupski strijelac.

Marin Perić, bivši igrač Pomorca, Grobničana i Krka, igrao je za Krku do 86. minute.

Bivši igrač Rijeke Ed Kokorović odigrao je cijelu utakmicu za Zavrč u remiju protiv Gorice.

Maribor nije uspio pobijediti Celje čime se nastavlja neizvjesna borba za titulu prvaka s Olimpijom, koja u nedjelju igra protiv Kopera.