Slovensko prvenstvo: Andrija Filipović srušio aktualnog prvaka, Milan Ristovski igrao u porazu

Nedjelja, 22. srpnja 2018. 22:01 Napisao/la  SC
Andrija Filipović, riječki internacionalac u dresu Gorice

Odigrano je prvo kolo slovenskog prvenstva.

Aktualni prvak doživio je poraz na gostovanju kod Gorice, a strijelac drugoga pogotka za domaćine bio je Andrija Filipović.

Nekada mladi igrač Rijeke, koji se oprobao u Juventusu, zapečatio je sudbinu Olimpije pogotkom u 51. minuti.

Matej Črnic igrao je za Olimpiju, bivši igrač Rijeke izašao je u 72. minuti.

Matej Šantek nije igrao za Rudar protiv Maribora, igrač Rijeke na posudbi s klupe je gledao težak poraz svoje momčadi.

Mihovil Klapan igrao je u pobjedi Aluminija, riječki internacionalac izašao je u 58. minuti utakmice protiv Celja.

Milan Ristovski odigrao je cijelu utakmicu za Krško, igrač Rijeke na posudbi predvodio je napad gostujuće momčadi u porazu od Domžala.

Nigerijac Diyoke, drugi igrač Rijeke na posudbi u Krškom, nije bio u sastavu.

Rezultati: Aluminij - Celje 2:1, Mura - Triglav 1:1, Gorica - Olimpija 2:0, Rudar - Maribor 0:5, Domžale - Krško 2:0