SENZACIONALNI PORAZ Momčad Like 95 izgubila 2:20, Gaj Mače ostvario rekordnu pobjedu

Srijeda, 09. rujna 2020. 19:21 Napisao/la  SC

Pet pogodaka u prvom poluvremenu postigao nekadašnji napadač drugoligaša Pomorca Martin Šaban.

Lika 95 pobjednik županijskog kupa

Momčad Like 95 doživjela je senzacionalni poraz u pretkolu Kupa!

Pobjednik kupa Ličko-senjske županije izgubio je od momčadi Gaj Mače čak 2:20!

Rekornu pobjedu u povijesti pretkola Kupa ostvario je trećeligaš iz Središta, pet pogodaka postigao je nekadašnji napadač drugoligaša Pomorca Martin Šaban.

Lika 95 je u svakom poluvremenu primila po 10 pogodaka, domaći trener na poluvremenu je zamijenio petoricu igrača među kojima je bio Šaban.

Gosti iz Korenice daleko bolje su igrali u prvom dijelu tijekom kojega je Šunjić dvaput (37, 43) uspio zatresti mrežu domaćina.

Lika 95 pobijedila je ove godine u finalu županijskog kupa momčad Otočca, koja je u polufinalu eliminirala Nehaj na jedanaesterce.

LIKA 95: Stjepanović, Matijević, Jurković (56 Ilić), Lukić, Šunjić (61 Bureš), Mijatović, Eldić, Mijić, Stipić (46 Frankol), Marijanović, Harčević

Pretkolo Kupa: Gaj Mače - Lika 95 20:2 (Šaban 5, Rihtar 5, Iskrić 3, Kipa 2, Cvrtila, Maloča, Brlečić, Haramustek, Benčić/Šunjić 2)