Serie B: Spezia i Cittadella odigrali neodlučeno u derbiju 11. kola

Utorak, 25. listopada 2016. 23:30 Napisao/la  SC

Poredak: Verona 24, Cittadella, Entella i Carpi 19, Frosinone 18, Spezia 17, Perugia 16...

Talijanski drugoligaši odigrali su utakmice 11. kola u kojemu je jedna od najzanimljivih utakmica odigrana u Speziji.

Niko Datković ustalio se u momčadi Spezije, koja je na svom stadionu odigrala neodlučeno (1:1) protiv drugoplasirane Cittadelle.

Gosti su poveli već u 9. minuti pogotkom Arrighinija, izjednačio je Pulzetti u 56. minuti.

Spezia održava korak s vodećim momčadi, koje pretendiraju na plasman u Seriju A.

Utakmice 11. kola: Spezia     -    Cittadella     1:1, Ascoli      -    Salernitana 0:0,        Avellino     -    Ternana     1:0,        Brescia -    Vicenza     2:1,        Cesena     -     Virtus Entella     0:1,        Frosinone     -    Spal     2:1,        Novara     -    Bari 1:0,         Perugia     -    Carpi     0:2,        Pisa     -    Hellas Verona     0:0,        Pro Vercelli -    Latina     1:1, Trapani -    Benevento     1:0