PRVA LIGA NOGOMETAŠICA

Rijeka Jack Pot poražena od Osijeka, Krznarić isključen

Ponedjeljak, 12. studenog 2012. 10:44 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Rijeka JP - Osijek 1:3. Trener Riječanki isključen je u 44. minuti zbog prigovora na suđenje

RIJEKA JACK POT - OSIJEK 1:3

Utakmica 9. kola: Rijeka Jack Pot - Osijek 1:3 (0:2). Stadion Krimeja. Gledatelja: 50. Sudac: Mihaela Gurdon Bašimamović (Zaprešić).

Strijelkinje: 0:1 Kalamiza (31'), 0:2 Joščak (45'), 0:3 Andrlić (72'), 1:3 Juko (76').

Žuti kartoni: Stipančević, Horvat (Rijeka Jack Pot), Bulut, Joščak (Osijek).

RIJEKA JACK POT: Karnjus, Horvat, Čop, Klarić, Cicijelj, Juko, Jurić (od 46' Pavlić), Morožin, Zandona (od 60' Turkanović), Mrakovčić, Stipančević.

OSIJEK: Bačić, Cepernić, Bulut, Zlosa, Nevrkla, Baban, Joščak, Andrlić (od 85' Bojčić), Kalamiza, Lojna, Culek (od 87' Turkalj).

Nogometaši Rijeka Jack Pota poražene su od Osijeka na domaćem travnjaku u derbiju devetog kola. Gošće, inače vodeće u prvenstvu, riješile su utakmicu pogocima Kalamize (31'), Joščak (45') i Andrlić (72'), dok je Dušanka Juko postigla počasni pogodak u domaći sastav u 76. minuti.

Domaćin je imao puno prigovora na suđenje, trener riječkih nogometašica Robert Krznarić isključen je u 44. minuti nakon povika na suce nezadovoljan odlukama.