Nogometaši Opatije u nastavku pripremne utakmice protiv Trnja preokrenuli rezultat

Utorak, 09. lipnja 2020. 20:24 Napisao/la  SC

U utakmici protiv Trnja središnji par stopera čini su Bertoša i Zgrablić, Weitzer u vrhu igrao tzv. lažnog napadača

Ivor Weitzer i Ivan Zgrablić, pojačanja Opatije

Nogometaši Opatije pobijedili su (4:2) Trnje u pripremnoj utakmici odigranoj na igralištu zagrebačkog trećeligaša, pogotke su postignuli Glavaš (2), Bogolin i Pejanović.

Opatija je time završila mini-ciklus pripremnih utakmica odigranih u metropoli (Lučko, Croatia Ždralovi, Trnje), opatijska momčad nastavlja se intezivno pripremati za kvalifikacije za drugu ligu iako još uvijek nisu poznati ni sudionici kvalifikacija.

Za sada je poznat samo jedan sudionik, sinjski Junak dobio je licenciju u prvom krugu licenriranja.

Preostala četiri sudionika bit će poznati 15. lipnja, kada će Odjel za licenciranje HNS-a objaviti rezultate drugoga kruga licenciranja.

U utakmici protiv Trnja središnji par stopera čini su Bertoša i Zgrablić, Weitzer je u vrhu igrao tzv. lažnog napadača.

U prvom dijelu bolje su igrali domaćini (2:1), Opatija je u nastavku preokrenula rezultat.

OPATIJA: Iveša, Malinić, Zgrablić, Bertoša, J. Rudan, Lucić, Glavaš, Bogolin, Pejanović, Furijan, Weitzer. Još su igrali Ravlić, Ivančić, T. Rudan, Brnja, Matulja, Čulina, Čanković