Niko Datković pogotkom donio Cracoviji bod, riječki dečki zatajni u slovačkom prvenstvu

Nedjelja, 25. studenog 2018. 22:21 Napisao/la  SC
Niko Datković (Cracovia)

Niko Datković postigao je Cracoviju pogodak vrijedan boda (1:1) u utakmici protiv Slaska.

Datković je standardno odigrao cijelu utakmicu, njegov riječki suigrač Antonini Čulina nije bio u sastavu Cracovije.

Cracovia polako bježi iz zone ispadanja u poljskom prvenstvu, nalazi se na 13. mjestu s 15 bodova u Ligi 16.

U slovačkom prvenstvu "riječki dečki" nisu imali pretjeranog uspjeha u ovom kolu.

Antonio Mance igrao je do 60. minuti za Trenčin u utakmici bez golova protiv Dun. Srede.

Filip Dangubić (Trnava) i Mihovil Klapan (Senica) nisu igrali u porazima svojih momčadi od Nitre (2:3), odnosno Michalovice (2:4).

Senica je na 11., predzadnjem mjestu, Trnava je 6., a Trenčin 8. na ljestvici.

Dvojica igrača Rijeke na posudbi u Krškom igrali su protiv vodeće momčadi slovenskog prvenstva, Maribor je očekivano pobijedio 3:0, pa je Krško ostalo na zadnjem mjestu

Milan Ristovski odigrao je cijelu utakmicu, Danijel Štefulj igrao je od 81. minute.

Sanin Muminović standardno je igrao za Aluminij u gostujućoj pobjedi (1:0) protiv Gorice.

Andrija Filipović igrao je do 67. minute za Goricu, Elvir Maloku sjedio je na klupi Aluminija.