Matija Frigan postigao pogodak u pobjedi i izašao zbog ozljede

Petak, 08. prosinca 2023. 23:10 Napisao/la  SC
Matija Frigan

Matija Frigan bio je strijelac u pobjedi (2:1) Westerloa protiv Kortrijka, riječki napadač u 33. minuti postigao je vodeći pogodak na gostovanju u 17. kolu.

Izjednačio je Davies (65), pobjedu gostima osigurao je Daci (87).

Daci je u 54. minuti ušao umjesto Frigana, koji se ozlijedio nakon što je postigao četvrti pogodak ove sezone.

Westerlo je treću pobjedu u sezoni ostvario protiv zadnjeplasirane momčadi belgijskog prvenstva, Friganova momčad nalazi se na 14. mjestu Lige 16, zadnje četiri momčadi razigravaju za ostanak.

Nakon smjene Jonasa De Roecka momčad Westerloa vodi njegov pomoćnik Bart Goor.