HNK Rijeka ovako je najavio derbi, u petak u Rijeku dolazi Dinamo:
Nakon utakmice s Futsal Dinamom te prvenstvenog dvoboja s Crnicom i Torcidom u Kupu u prvoj polovici siječnja, slijedi jednomjesečna stanka zbog nastupa reprezentacije na Europskom prvenstvu.
Rijeka trenutno nema reprezentativce, ali s obzirom na igre koje pruža u aktualnoj sezoni te položaj na ljestvici, šanse da netko od Bijelih u bliskoj budućnosti obuče reprezentativni dres značajno rastu.
– Tri godine bio sam u reprezentativnom kadru, nažalost, nismo se tada plasirali na Svjetsko prvenstvo koje nam je izmaklo za jedan nerealizirani penal. Vjerujem da ću barem još jednom s reprezentacijom otići na veliko natjecanje, nada se Suton, nekadašnji reprezentativac i prošlogodišnji najbolji strijelac SuperSport HMNL-a, koji s obzirom na formu i kvalitetu uskoro s pravom očekuje poziv izbornika.
Suton je u ime suigrača svim navijačima Rijeke i ljudima dobre volje čestitao nadolazeće blagdane.
– Svima želimo sretan i blagoslovljen Božić i neka ga veselo proslave u krugu obitelji, a nakon obiteljskog ručka na Štefanje neka dođu na utakmicu s Dinamom, poručio je kapetan Rijeke.
Iz kluba mole navijače da na utakmicu koja počinje u petak, 26. prosinca u 18 sati dođu na vrijeme i podrže Bijele u vrlo važnoj utakmici.



