Kup: Maloku prekrasnim pogotkom izjednačio u utakmici protiv Ristovskog i Štefulja

Srijeda, 24. listopada 2018. 23:46 Napisao/la  SC
Elvir Maloku (Aluminij)

Elvir Maloku prekrasnim pogotkom u 79. minuti izjednačio je rezultat prve utakmice četvrtfinala kupa između Krškog i Aluminija (2:2).

Momčad Krškog vodila je 2:0 do 60. minute pogocima nekadašnjeg igrača Hajduka Ante Vukušića (18) i mladog slovenskog reprezentativca Lea Ejupa (50).

U 60. minuti smanjio je Tadej Trdina da bi na kraju Maloku gostima osigurao prednost pogotka u gostima uoči uzvratne utakmice.

Sanin Muminović odigrao je cijelu utakmicu za Aluminij.

Elvir Maloku polako se vraća nakon ozljede, nekadašnji igrač Rijeke i Hajduka ušao je u drugom poluvremenu

Za Krško su igrala obojica mladih igrača Rijeke na posudbi.

Daniel Štefulj odigrao je cijelu utakmicu, Milan Ristovski igrao je do 78. minute.

U drugoj utakmici četvrtfinala odigranoj u srijedu, Gorica je doživjela težak domaći poraz (0:3) od Mure.

Nekadašnji igrač Rijeke i Juventusa, Andrija Flipović, igrao je do 61. minute za Goricu.

Malokuov pogodak pogledajte u 79. minuti (1:41:55):