Kup Kralja: Elvir Maloku zabio španjolski prvijenac, Gimnastic u šesnaestini finala

Srijeda, 12. listopada 2016. 23:24 Napisao/la  SC

Maloku je postigao pogodak u 24. minuti

Elvir Maloku ovog ljeta otišao je u redove španjolskog drugoligaša Gimnastica, a iz Madrida stiže vijest o njegovom prvijencu.

Gimnastic je u 3. kolu Kupa kralja gostovao kod dojučerašnjeg prvoligaša Rayo Vallecana, te poslije 11-eraca izborio prolaz dalje u 1/16 finala, gdje će se priključiti i klubovi iz Primere.

Poslije 120 minuta borbe rezultat je bio 1:1, a prvi gol na utakmici u 24. minuti zabio je upravo Maloku.

Inače, 20-godišnji ofenzivac dosad nije igrao puno u dresu Gimnastica.

U Segundi je upisao tri ulaska s klupe (ukupno 71 minuta), dok je jedina dva starta u početnoj postavi imao u Kupu kralja.

U prethodnoj rundi protiv Numancije (1:0) i večeras kod Raya gdje je dobio prvo poluvrijeme...