Hrvoje Smolčić igrao u porazu od PAOK-a, pogledajte što je uradio Kristijan Jakić

Petak, 01. prosinca 2023. 00:44 Napisao/la  SC
Hrvoje Smolčić

Hrvoje Smolčić odigrao je cijelu utakmicu u domaćem porazu (1:2) Eintrachta od PAOK-a, pogotke za goste postignuli su Kedziora (55) i Živković (73), strijelac za Eintracht bio je Marmoush (58).

Kristijan Jakić ušao je u igru u 54. minuti, ali nije dočekao kraj utakmice, u 94. minuti dobio je drugi žuti karton nakon čega je izazvao incident koji možete vidjeti OVDJE

Dominik Kotarski branio je za PAOK.

PAOK i Eintracht osigurali su nastavak natjecanja, poredak u Skupini G: PAOK 13, Eintracht 9, Aberdeen 3, HJK 2