Championship: Bilić i Butorović zadržali vodstvo, Sluga nije naviknuo primati ovoliko pogodaka

Subota, 05. listopada 2019. 23:21 Napisao/la  SC
Simon Sluga
Simon Sluga

Derby je pobijedio Luton 2:0, Simon Sluga u 11 kola primio je čak 20 golova na što definitivno nije naviknuo.

Možda je zbog toga tako nespretno reagirao u 11. minuti, kada mu je suigrač vratio loptu koja mu je pokraj nogu otišla u mrežu.

Luton tako igra, za sada je na 18. mjestu s 11 bodova udaljen tri boda od 22. mjesta, iz Lige 24 ispadaju tri kluba.

WBA pobijedio je Cardiff rezultatom 4:2 i zadržao vodeće mjesto s istim brojem bodova (22) kao Nottingham.

Vodila je momčad Slavena Blića 3:0, pa onda primila dva pogotka i od 86. minute morala strijepiti sve do 93. minute, kada je Sawyers postigao pogodak za 4:2

Filip Krovinović igrao je od 73. minute.