Antonio Mance strijelac u preokretu Trenčina protiv vodećeg Slovana u Bratislavi

Nedjelja, 26. kolovoza 2018. 20:17 Napisao/la  SC
Antonio Mance

Antonio Mance ponovo je bio strijelac za Trenčin.

Riječki napadač postigao je pogodak u malom podvigu momčadi Trenčina, koja je u 6. kolu uspjela odigrati neodlučeno (3:3) u gostima kod vodeće momčadi lige.

Slovan iz Bratislave u derbiju kola poveo je 3:0 već u 38. minuti.

Čataković je u 44. minuti smanjio na 1:3, a u završnici drugoga dijela gosti su uspjeli osvojiti bod.

Prvo je Mance u 87. minuti smanjio na 2:3, a minutu kasnije Čataković je izjednačio iz kaznenog udarca - 3:3.

Mance je igrao u drugom poluvremenu, odmarao je zbog nastupa u play-offu Europske lige.

Slovan nakon 6 kola vodi sa 14 bodova, Trenčin je 6. s 8 bodova i utakmicom manje.