Antonio Mance postigao prvi pogodak za Nantes, riječki internacionalac strijelac u francuskom kupu

Srijeda, 06. ožujka 2019. 21:09 Napisao/la  SC

Mance  prvi put bio u početnoj postavi u jednoj natjecateljskoj utakmici

Antonio Mance (Nantes)

Antonio Mance postigao je prvi pogodak za Nantes.

Nantes je u četvrtfinalu francuskog kupa pobijedio nižerazredni Vitre rezultatom 2:0, Mance je postigao drugi pogodak u 44. minuti.

Prvi pogodak postigao je Brazilac Boschilia u 25. minuti.

Mance je prvi put bio u početnoj postavi u jednoj natjecateljskoj utakmici, u prvenstvu je do sada u završnicama utakmica ulazio s klupe.

Riječki internacionalac igrao je do 72. minute, kada je umjesto njega ušao Coulibaly, inače standardni napadač.

Vahih Halihodžić dao je priliku igračima koji manje igraju u prvenstvu.

Nantes je igrao sustavu s dvojicom napadača, Mance je igrao u paru s Belgijancem Limbombeom.

Halihodžić može biti zadovoljan, Mance je postao strijelac čim je dobio prvu priliku.