ALEN HALILOVIĆ STRIJELAC I ASISTENT

Matija Frigan ušao u 90. minuti i izjednačio

Petak, 10. studenog 2023. 22:45 Napisao/la  SC

Riječki vratar Ivor Pandur standardno brani za Fortunu Sittard, Westerlo predzadnji u belgijskoj ligi

Alen Halilović

Alen Halilović postigao je pogodak i asistirao u pobjedi (4:1) Fortune Sittard protiv Heraclesa u utakmici 12. kola Erdedivisie.

Bivši igrač Rijeke kojemu Sergej Jakirović nije pružio šansu pokazati koliko može kada je fizički spreman, asistirao je za prvi pogodak (Guth 6) i postigao (32) treći pogodak Fortune (pogledajte OVDJE)

Preostala dva pogotka postignuli su Robberechts (25) i Sierhuis (40), pobjedu je ublažio Engles, koji je u 89. minuti svladao Riječanina Ivora Pandura, standardnog vratara Fortune.

Fortuna je ostvarila treću pobjedu, nalazi se na 9. mjestu Lige 18, koja ima  osam predstavnika u europskim natjecanjima od kojih tri prvoplasirana igraju Ligu prvaka.

U takvoj ligi Halilović se nametnuo bez problema, ali Jakiroviću se nije uspio nametnuti.

Matija Frigan ušao je u igru u 90. minuti i minutu kasnije postigao pogodak kojim je Westerlo izbjegnuo domaći poraz (3:3) u utakmici protiv St. Trudena u 14. kolu belgijske Jupiler lige.