2. Bundesliga: Damir Kreilach pogotkom u 54. minuti donio Union Berlinu pobjedu

Subota, 29. travnja 2017. 09:18 Napisao/la  SC

Damir Kreilach postigao je drugi pogodak za Union Berlin  (2:1) u utakmici protiv Sandhausena, kapetan berlinske momčadi zatresao je mrežu u 54. minuti i osmim pogotkom u sezoni osigurao tri boda.

Prvi gol zabio je Hosiner u 33. minuti.

Sandhausen je smanjio rezultat pogotkom Holera u 76. minuti, od 56. minute gosti su igrali bez isključenog Poltera.

Union Berlin privremeno ima tri boda manje od vodećeg Stuttgarta, koji utakmicu 31. kola u subotu igra protiv Nurnberga.