2. Bundesliga: Damir Kreilach pobijedio Ivicu Olića u Munchenu

Subota, 17. rujna 2016. 09:08 Napisao/la  SC

Utakmice 5. kola: Munchen 1860 - Union Berlin 1:2, Bochum - Nurnberg 5:4, Furth - W. Kickers 0:3

Damir Kreilach pobijedio je Ivicu Olića u utakmici 5. kola druge Bundeslige.

Union Berlin pobijedeio je u gostima Munchen 1860 rezultatoma 2:1. Strijelci za goste bili su Skrzybski (5) i Redondo (40), pogodak za domaće postigao je Liendl (25).

Union Berlin igrao je od 53. minute s desetoricom igrača, zbog dva žuta kartona isključen je Schonheim.

Ivica Olić igrao je do 74. minute.

Kapetan Damir Kreilach odigrao je standardno cijelu utakmicu, Renato Punčec ušao je u igru u 54. minuti.