1. B liga vaterpolista: Opatija na početku Lige za prvaka na Kantridi svladala Adriatic

Subota, 25. travnja 2015. 12:57 Napisao/la  SC

Susret 1. kola Lige za prvaka: Opatija - Adriatic 10:6 (2:3, 3:2, 2:1, 3:0)

1. B vaterpolska liga - Liga za prvaka, 1. kolo

OPATIJA - ADRIATIC 10:6 (2:3, 3:2, 2:1, 3:0)

Bazen na Kantridi. Gledatelja 100.

Suci: Andrej Franulović i Daniejl Benić. Delegat: Albert Brala (svi Rijeka)

OPATIJA: Čudina, Štokić, Vrdoljak, Šarić, Vrlić 3, Car 3, Rakovac, Radetić, Deželjin 3, Blažić, Božić, Paparić 1

ADRIATIC: Šparada, Anzulović 1, Vukšić, Štrkalj, Stojanović 1, Zeljak 1, Brkić 2, Belamarić, Gagulić, Sabioni 1, Jukić, Jajčinović

Vaterpolisti Opatije bili su uspješni na startu natjecanja u Ligi za prvaka pri 1. B ligi . U natjecanje najboljih šest drugoligaša Opatijci su krenuli pobjedom protiv šibenskog Adriatica rezultatom 10:6. Iako su gubili nakon prvih osam minuta, a na poluvremenu je bilo 5:5, igrači Danijela Kancijanića u nastavku su slomili otpor Šibenčana koji u svojim redovima imaju nekolicinu prvoligaških iskusnika.

Kod domaćina snage su rasporedili Bojan Car, Mislav Vrlić i Vedran Deželjin zabivši po tri zgoditka, jedniog je dodao Lovro Paparić u posljednjoj četvrtini.