Svjetski kup: Kuglačice Mlake opet najbolje na svijetu, Riječanke nadmoćno pobijedile u finalu

Subota, 07. listopada 2023. 18:25 Napisao/la  SC

Kuglačice Mlake osvojile su Svjetski kup, riječke kuglačice nadmoćno su u finalu pobijedile (6:2) rumunjski CS Electromures Romgaz.

Novi trijumf u Svjetskom kupu, Mlakarice su ostvarila u Apatinu gdje se ove godine igrala završnica 34. Svjetskog kupa, klupskoga natjecanja u rangu europske Lige prvaka.

U polufinalu Mlaka je bila bolja (5:3) od Slovana iz Rošica, Electromures Romgaz je pobijedio (6:2) Liedolsheim.

U finalu kuglača Zaprešić je poražen (2:6) od Neumarkta.