Postojna open u karateu: Esmir Mušić osvojio zlato do 84 kilograma

Ponedjeljak, 20. svibnja 2013. 09:44 Napisao/la  SC

Dejan Aleksić (Zamet) osvojio je srebro, a Ljiljana Pendić (Viktorija) broncu

Esmir Mušić, član Karate kluba TAD, osvojio je prvo mjesto u konkurenciji seniora na jakom međunarodnom  turniru Postojna Open na kojem je nastupilo 580 natjecatelja iz  pet zemalja  (Slovenija,  Hrvatska,  Italija,  Srbija i BiH).  Turnir  je  bio  za  sve  uzraste  u  katama  i  borbama  pojedinačno  i  ekipno.

Esmir je slavio u kategoriji do 84 kilograma. Dejan Aleksić, član Karate kluba Zamet, osvojio je srebrno odličje u konkurenciji do 75 kilograma, dok je Ljiljana Pendić (Viktorija) uzela broncu među karatisticama do 53 kilograma.