Tea Sgardelli Ljatifi seniorska prvakinja sa 17 godina

Petak, 12. travnja 2024. 16:49 Napisao/la  SC
Tea Sgardelli Ljatifi

KK Champion Rijeka objavio je sljedeću vijest:

U Zagrebu je održano seniorsko Prvenstvo Hrvatske na kojem smo sudjelovali s 5 sportašica te osvojili 4 vrijedne medalje.

Sa samo 17 godina, još uvijek juniorka, naša Tea Sgardelli Ljatifi posebno nas je obradovala te se nakon 4 uvjerljive pobjede popela na najviše postolje u kategoriji seniorki do 55 kg.

Lea Vukoja u kategoriji seniorki do 68 kg i Ema Sgardelli u kategoriji do 50 kg ovoga puta osvojile su srebrne medalje.

Iako se nisu popele na najviše postolje, ponosni smo što će njih dvije predstavljati Hrvatsku u svojim kategorijama na EP u Zadru.

Lucia Battaia se nakon prošlogodišnjeg osvajanja titule prvakinje Hrvatske, okitila brončanim odličjem u kategoriji seniorki do 61 kg, nakon 3 odlične pobjede.

Na Prvenstvu je svoj seniorski debitantski nastup imala i Emma Zejnić u kategoriji do 68 kg, koja je nakon poraza u 1. kolu, nažalost izgubila i prvu repasažnu borbu