Međimurje open u karateu: Renato Strišković i Esmir Mušić zlatni

Subota, 07. rujna 2013. 17:05 Napisao/la  SC

Renato Strišković  slavio je u kategoriji do 67 kilograma, a Esmir Mušić bio je najbolji u konkurenciji boraca preko 84 kilograma

Renato Strišković, karatist Zameta, i Esmir Mušić, član TAD-a, osvojili su prvo mjesto u konkurenciji seniora na jakom međunarodnom turniru održanom u Čakovcu.

Renato Strišković  slavio je u kategoriji do 67 kilograma, a Esmir Mušić bio je najbolji u konkurenciji boraca preko 84 kilograma gdje je u finalu pobijedio Zvonimira Živkovića, člana Karate kluba Volosko.

Živković je ujedno osvojio zlatnu medalju u konkurenciji mlađih seniora preko 78 kilograma, dok je Danka Zorić (Opatija) bila treća u konkurenciji preko 60 kilograma.