Lignano karate open: Ivona Tubić zlatna u kategoriji do 68 kilograma

Utorak, 26. kolovoza 2014. 11:48 Napisao/la  SC

Karatistica Opatije slavila je u kategoriji do 68 kilograma

Ivona Tubić osvojila je prvo mjesto na jakom međunarodnom turniru Lignano karate open 2014. Karatistica Opatije slavila je u kategoriji do 68 kilograma. Neven Martić (No Kachi) osvojio je drugo mjesto u kategoriji do 75 kilograma, a srebro je pripalo i Zvonimiru Živkoviću (TAD) u konkurenciji boraca do 84 kilograma.

U konkurenciji veterana Lari Šare (Ri Croatia) osvojio je drugo mjesto u konkurenciji preko 84 kilograma.

Na turniru je nastupilo 1060 natjecatelja iz 19 zemalja. U subotu su bile na rasporedu borbe za sve kategorije, a u nedjelju kate.  To je ujedno bio i kontrolni turnir za Hrvatsku seniorsku mušku i žensku reprezentaciju u  sklopu ciklusa priprema za Svjetsko prvenstvo koje će se održati od 5.-9. studenog u Bremenu.