Ema Sgardelli zlatna, Boran Berak srebrni na venecijanskom kupu u karateu

Subota, 10. prosinca 2022. 18:34 Napisao/la  B. K.

Na tridesetom seniorskom i U-21 kupu u talijanskoj Veneciji u sastavu karate hrvatske reprezentacije uspješni su bili riječki predstavnici.

Boran Berak, član Karate kluba TAD-Rijeka, osvojio je srebro (-67) u seniorskoj konkurenciji.

Ema Sgardelli, članica Karate kluba Champion, osvojila je zlato u dvije kategorije (seniorke, mlađe seniorke), pobijedivši ukupno u 9 borbi.

Još jedan sjajan nastup mlade Riječanke za završetak najuspješnije sezone u karijeri.

Hrvatska reprezentacija je osvojila ukupno 8 medalja i zauzela 3. mjesto po broju medalja u konkurenciji 42 države.

Natjecanje se nastavlja turnirom World Karate Federation lige za mlade na kojem nastupaju 2560 natjecatelja iz 58 zemalja.