EP: Ema Sgardelli osvojila broncu u kategoriji mlađih seniorki

Nedjelja, 11. veljače 2024. 15:50 Napisao/la  Boris Kirinčić

Sgardelli osvojila četvrtu uzastopnu medalju na velikim natjecanjima

Ema Sgardelli

Ema Sgardelli osvojila je broncu na Europskom prvenstvu u karateu za kadete, juniore i mlađe seniore (U-21) koje se održava u Gruziji (Tbilisi)!

Članica Karate kluba Champion iz Rijeke bila je treća u kategoriji mlađih seniorki (-50kg).

U borbi za broncu Sgardelli je uvjerljivo pobijedila Mireiu Vizuete Olivenzu iz Španjolske (6:1).

Sgardelli je osvojila četvrtu uzastopnu medalju na velikim natjecanjima, treću uzastopnu na europskim prvenstvima!

Nakon dva srebra, sada je osvojila europsku broncu, a ima i svjetsku broncu iz 2022. godine.