Orijent pobijedio srpskog drugoligaša, Rikardo Bagadur i Filip Braut igrali u nastavku

Petak, 02. veljače 2024. 16:04 Napisao/la  SC

Baboucarr  Faal, Adriano Milanović i Dominik Simčić strijelci, u subotu utakmica protiv Tabor Sežane

Mario Tadejević

Nogometaši Orijenta pobijedili su Radnički Novi Begrad u pripremnoj utakmici odigranoj u Umagu, riječki drugoligaš prvu pobjedu u pripremom razdoblju ostvario je protiv srpskog drugoligaša koji se priprema u Umagu.

Baboucarr  Faal je u 5. minuti prvi zatresao mrežu nakon Bodetićeve asistencije, Adriano Milanović u 9. minuti glavom je skrenuo loptu u mrežu nakon što je Emanuel Črnko izveo udarac iz kuta, Beograđani su do odmora izjednačili.

Trener Slobodan Grubor početni sastav držao je na terenu do 70. minute, kada je promijenio cijelu momčad.

Od 70. minute igrali su Rikardo Bagadur i Filip Braut, a pogodak odluke postigao je Dominik Simčić u 78. minuti nakon asistencije Franje Lazara.

Orijent u subotu od 11 sati igra protiv momčadi Tabor Sežana.

Izjavu Dominika Simčića možete čuti  OVDJE

Izjavu Karla Valjana možete čuti OVDJE

ORIJENT: Mohorović, Švrljuga, Milanović, Tadejević, Bodetić, Muminović, Valjan, Črnko, Bubnjar, Monjac, Faal. Od 70. minute: Margan, Braut, Bagadur, Smirnov, Korošec, Putnik, Lazar, Galešić, Simčić, Zrilić, Zuliani

RADNIČKI NOVI BEOGRAD: Đuličić, Đurić, Pešić, Koca, Trajković, Nedeljković, Lukić, Đokić, Đurić, Tejić, Lazić, Matejević. Još su igrali: Cuca, Maslarević, Knežević, Nuredini, Gajić, Stojanović, Marković

Pripremna utakmica: Orijent - Radnički Novi Beograd 3:2 (Faal 5, Milanović 9, Simčić 78/Đokić 16, Matejević 40)