Superliga: Odbojkašice Rijeke poražene od Kaštele na Trsatu nakon pet setova

Subota, 09. prosinca 2017. 23:02 Napisao/la  SC
Astrid Popić (Rijeka CO) Foto: Lario Tus

RIJEKA CO - KAŠTELA CEMEX 2:3 (25:21, 21:25, 25:18, 21:25, 7:15)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 120

Suci: Vedriš (Zagreb), Rajković (Rijeka). Delegat: Maksimovski (Križišće)

RIJEKA CO: Cvitković, A. Popić, Bačvarova, Barać, Fabulić, Tomić, Vrban, Milosavljević, Boban, T. Popić, Francetić, Šćulac, Mioč, Cvijić.

KAŠTELA CEMEX: Ninčević, Stanović, Prkačin, Aljinović, Ljulj, Bazina, Karaula, Maretić, Brkan, Matas.

Odbojkašice Rijeke poražene su u neizvjesnoj završnici na domaćem parketu od Kaštele 2:3.

Riječanke su imale prvo 1:0, a zatim i 2:1 u setovima no nisu uspjele privesti utakmicu kraju već je odlučivao peti set.

U četvrtom setu je Rijeka CO imala 19:14, ali se nakons erije Kaštele 1:8 rezultat okrenuo u korist gostujućih odbojkašica, 20:22.

Domaće odbojkašice i u petom su setu imale 7:6, a zatim su jednostavno stale igrati i prepustile gošćama da utakmicu privedu kraju u svoju korist.