Prva liga odbojkaša: Opatija protiv Zadra doživjela treći uzastopni poraz

Subota, 05. listopada 2013. 20:12 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola: Opatija - Zadar 0:3 (17:25, 17:25, 25:27)

Prva liga odbojkaša, 1. kolo

OPATIJA - ZADAR 0:3

Druga jakosna skupina, 1. kolo: Opatija - Zadar 0:3 (17:25, 17:25, 25:27). Sportska dvorana Marino Cvetković. Gledatelja: 50. Suci: Bingula i Perić (oba Zagreb). Delegat: Dušan Branković (Rijeka).

OPATIJA: Vrkić, Balen, Poščić, Osojnak, I. Đorđević, Paris, Petrović, Brnčić, Aničić, Čule, Keller, Dukić.

ZADAR: Lučić, Viduka, Čavrag, Surać, karamarko, Buterin, Škara, Burcul, Grubišić, Frleta, Kvartuč, Belić.

Odbojkaši Opatije porazom od Zadra krenuli su u novu sezonu. Nešto više od sat vremena bilo je dovoljno gostima da slave bez izgubljenog seta, dok su izabranici Vladimira Brnečića doživjeli treći uzastopni poraz.

Gosti su bili dominantni u prve dvije dionice, domaćin nije imao previše rješenja. Treći set ponudio je bolju igru Opatijaca, iako su gosti imali 11:15. Opatija je uspjela doći na 18:18, a imala je vodstvo 23:20. No, ni to nije bilo dovoljno, gosti su stigli na 22:23, a onda je Dukić donio dvije set lopte. Zadrani su uzvratili serijom 3:0, Dukić je spasio prvu meč loptu, ali to je ujedno bilo sve od domaćina.