Superliga: Odbojkaši Rijeke ostvarili četvrtu pobjedu u nizu, na Trsatu pala Mursa u ruletu petog seta

Subota, 02. studenog 2019. 20:57 Napisao/la  SC
Maurizio Banko (MOK Rijeka)
Maurizio Banko (MOK Rijeka) Foto: MOK Rijeka)

Superliga odbojkaša - 4. kolo

MOK RIJEKA - MURSA OSIJEK 3:2 (22:25, 25:23, 25:20, 22:25, 15:9)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 80

Suci: Ivković i Perajica.

MOK RIJEKA: Pavlović, Stanić, Ličina, Čargonja, Donevski, Marković, Lozić, Lasić, Katarina, Janjanin, Bogdanović, Colnar, Smiljanić, Banko

MURSA OSIJEK: Bešlić, Ilić, Šimunić, Gubić, Suk, Prlić, Šućur, Nedić, Majer, Stanković, Kraljević

Odbojkaši Rijeke u ruletu su petog seta pobijedili osječku Mursu na Trsatu i ostvarili četvrtu pobjedu u nizu.

Utakmica je bila dobra i neizvjesna jer su Osječani odnijeli prvi set, ali zatim su domaći odbojkaši osvojili drugi i treći.

Ipak utakmicu nisu uspjeli zaključiti u četvrtom setu, već su u petom izvojevali pobjedu.

- Mursa je odlična ekipa, a mi nismo bili angažirani kao što smo bili u prijašnjim utakmicama. Visili smo u svim setovima sve do petoga kada smo pobijedili 15:9 zahvaljujući maksimalnom angažmanu svih igrača na parketu, rekao je trener odbojkaša Rijeke Velimir Liverić.