Prva liga odbojkaša: Riječani poraženi u gostima kod Rovinja u neizvjesnoj završnici petog seta

Subota, 14. ožujka 2015. 23:06 Napisao/la  SC

Utakmica 11. kola: Rovinj - Rijeka 3:2 (20:25, 25:23, 26:24, 22:25, 15:12)

Prva liga odbojkaša, skupina 2, utakmica 11. kola

ROVINJ - RIJEKA 3:2 (20:25, 25:23, 26:24, 22:25, 15:12)

Dvorana: SD Gimnasium. Gledatelja: 100. Suci: Kramar-Šandl i Zidarić (obje Zagreb). Delegat: Poropat (Rovinj)

ROVINJ: Šimunić, Čičković, Brajković, Sponza, Hrelja, Kuhar, Kocijan, Ilić, Peršić, Mostahinić, Matošević, Subotić

RIJEKA: Lasić, Jurišić, Hrabrov, Osojinak, Lalić, Čule, Đorđević, Smiljanić, Dukić, Milošević, Sušanj, Jurčević

Odbojkaši Rijeke poraženi su u dramtičnom susretu u gostima kod Rovinja. Prvi set Riječani su odigrali dobro, napravili pet aseva, ali i domaći su pridonijeli promašajima. Rovinj je promašio desetak servisa u prvoj dionici. Nastavak gosti otvaraju dobro, ali nakon izjednačenja od 19:19 ne uspijevaju set zaključiti u svoju korist. I u trećem setu Riječani su imali prednost od 17:15, ali ju nisu uspjeli zadržati. Četvrti set ipak uspijevaju dobiti, no u odlučujućem petom setu iako su stigli prednost domaćih od 9:3, došli i do 13:12, servis Čičkovića donosi pobjedu Rovinju.