1. liga odbojkaša: Riječani pružili dobru igru u porazu od aktualnih prvaka iz Kaštele

Subota, 26. studenog 2016. 21:20 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola: Rijeka - Mladost Ribola Kaštela 1:3 (25:23, 19:25, 23:25, 22:25)

Superliga odbojkaša - 7. kolo

RIJEKA - MLADOST RIBOLA KAŠTELA 1:3 (25:23, 19:25, 23:25, 22:25)

Dvorana mladosti. Gledatelja: 50

Suci: Ramić i Jurković (oboje Sisak)

RIJEKA: Pavlović, Ličina, Jurišić, Osojnak, Čule, Đorđević, L. Lasić, Banko, Janjanin, Tomljanović, Smiljanić, Jurčević

MLADOST RIBOLA KAŠTELA: Višić, Tomić, Perić, Giljanović, Đirlić, Corsini, Glavurdić, Ćosić, Melvan, Pervan, Ljaftov, Sabljić

Odbojkaši Rijeke poraženi su u dvoboju sa aktualnim prvacima Mladosti iz Kaštele.

Riječani su pokazali da unatoč porazu mogu parirati Mladosti.

Gotovo dva sata su riječki odbojkaši pružali otpor gostima, ali na kraju rezultat je bio na strani Mladosti.

Domaći su osvojili prvi set. Poveli su 20:15, a zatim su gosti stigli do 24:23, ali Riječani su uspjeli osvojiti pobjednički poen.

U nastavku Mladost je igrala čvršće, smanjila pogreške i izjednačila.

Riječani su pružili žestok otpor u trećem i četvrtom setu, oba su bila vrlo izjednačena te su presudile nijanse i veći broj neforsiranih grešaka domaćih.