Prva liga: Odbojkašice Kostrene osvojile bod u Rovinju

Subota, 05. listopada 2013. 21:49 Napisao/la  SC

Utakmica 1. kola druge jakosne skupine: Rovinj - Kostrena 3:2 (18:25, 25:18, 25:20, 19:25, 15:9)

Prva liga odbojkašica

ROVINJ - KOSTRENA 3:2

Utakmica 1. kola druge jakosne skupine: Rovinj - Kostrena 3:2 (18:25, 25:18, 25:20, 19:25, 15:9). Dvorana Gimnasium. Gledatelja 150. Suci: Dravko Stipaničev (Rijeka), Igor Ruba (Pula).

ROVINJ: Cvitić, Božić, Šimunović, Jurić, Terlević, Slavulj, Vitasović, Ivanović, Grujić, Ćorić, Žarković, Janko.

KOSTRENA: Giaconi, Zdrilić, Mišković, Zubčić, Dujmić, Ljuština, Smeraldo, Bakarčić, Šikić, Vrbanc, Filipović, Fodolović.

Odbojkašice Kostrene prvenstvo su otvorile porazom na gostovanju u Rovinju, ali su ujedno osvojile vrijedan bod. Izabranice Željka Bradarića iskoristile su svoju priliku u trećem setu te su nakon vodstv 10:6 i 18:12 izborile petu dionicu.

Kostrena je uspjela povesti 3:0 u petom setu, ali domaće odbojkašice pomalo su preokrenule rezultat (8:6) i gošće više nisu imale snage i koncentracije za povratak.