Prva liga odbojkašica: Kostrena poražena na domaćem terenu od Nove Gradiške

Subota, 19. listopada 2013. 21:12 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola Druge jakosne skupine Kostrena - Nova Gradiška 0:3 (24:26, 18:25, 22:25)

Prva liga obojkašica

KOSTRENA - NOVA GRADIŠKA 0:3

Utakmica 3. kola Druge jakosne skupine Kostrena - Nova Gradiška 0:3 (24:26, 18:25, 22:25). Dvorana Kostrena. Gledatelja: 50. Suci: Ruba i Poropat.

KOSTRENA: Giaconi, Zdrilić, Jug, Dujmić, Ljuština, Savić, Smeraldo, Bakarčić, Šikić, Zubčić, Filipović, Gajić.

NOVA GRADIŠKA: Pilaš, Mlinac, Papac, Šimunović, Mijić, Kovač, Viošić, Glasnović, Tautović, Čeliković, Blum, Duvnjak.

Odbojkašice Kostrene upisale su treći poraz u prvenstvu, tri boda kući je ponijela ekipa Nove Gradiške. Svoju priliku Kostrenjanke su propustile u prvom setu kada su imale set loptu kod 24:23, ali su, uz dvije tehničke pogreške, prepustile set gostima.

U drugoj dionici gošće su kontrolirale rezultat, kao i u trećoj kada je Kostrena najbliže stigla na 18:21.