PRVA LIGA ODBOJKAŠICA

Kostrena nadigrala Osijek, Rijeka CO - Poreč 0:3

Subota, 02. studenog 2013. 19:26 Napisao/la  SC

Utakmica 5. kola Druge jakosne skupine: Kostrena - Osijek 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)

Prva liga odbojkašica

KOSTRENA - OSIJEK 06 3:0

Utakmica 5. kola Druge jakosne skupine: Kostrena - Osijek 3:0 (25:21, 25:20, 25:21). Dvorana Kostrena. Gledatelja: 100. Suci:  Poropat i Ruba.

KOSTRENA: Giaconi, Smeraldo, Zdrilić, Dujmić, Ljuština, Jug, Bakarčić, Šikić,Vrbanc, Savić, Gajić.

OSIJEK 06: Kolarić, Malenica, Fabulić, Grubeša, Reja, Šimunec, Lulić, Krivić, Bilić, Volmut, Matković, Grahovac.

Odbojkašice Kostrene upisale su i drugu pobjedu. Nakon slavlja u Puli, izabranice Željka Bradarića dobrom su igrom svladale Osijek na domaćem parketu. Gošće su povele 0:3, ali Kostrena je brzo uhvatila priključak. Osijek je imao i vodstvo 12:16, ali  domaće odbojkašice nisu se dale smesti i povele su 20:19. Nakon toga za gošće nije bilo povratka jer Kostrena je bez problema kontrolirala rezultat.

RIJEKA CO - POREČ 0:3

Utakmica 5. kola Prve jakosne skupine Prve lige odbojkašica: Rijeka Croatia osiguranje – Poreč 0:3 (17:25, 18:25, 17:25). Dvorana mladosti. Gledatelja: 100. Suci: Babić i Gvozden (oba Zagreb). Delegat: Maksimovski (Križišće).

RIJEKA CO: Curać 1, Popić 2, Boban, Milosavljević (L), Cvijić, Francetić, Pešut 12, Šćulac 6, Mioč 7, Kraljević 4.

POREČ: Pahović, Zahirović 1, Brletić 7,  Miloš 7, Čizmić 5,  Burilo 20, Jakšetić 4, Sain (L), Sučić 1, Žužić 3.

Odbojkašice Rijeke nastavile su s praksom gubljenja utakmica u kojima u svakom setu prikažu neke dobre elemente, ali sveukupno na kraju nije dovoljno niti za jedan bod.

Napredak je vidljiv iz utakmice u utakmicu, u prvom setu Rijeka je imala i 11:9, pa je bilo 16:16 i više od toga domaćin nije mogao. U trećem setu bile su na 10:12, ali Poreč je znao kazniti svaki propust domaćih odbojkašica.