Kostrena na gostovanju kod Cestorada doživjela šesti poraz

Subota, 17. studenog 2012. 19:14 Napisao/la  SC

CESTORAD - KOSTRENA 3:0

Utakmica 8. kola Prve lige odbojkašica, druga jakosna skupina:  Cestorad - Kostrena 3:0 (25:17, 25:23, 25:14). Dvorana Lenije. Gledatelja: 50. Suci: Dubac i Mijić.

CESTORAD: I. Žurić, Pelin, Lovrić, Mijoković, Tomić, Barunčić, Mišić, Goričkić, Perić, Petričević.

KOSTRENA: Černjeka, Giaconi, Dujmić, Ljuština, Bakarčić, Smeraldo, Šikić, Močibob.

Odbojkašice Kostrene doživjele su očekivan poraz na gostovanju kod vodećeg Cestorada. Kostrenjanke su tako ostale na zadnjem mjestu na ljestvici i samo jednoj upisanoj pobjedi u sedam prvenstvenih ogleda.

Izabranice Željka Bradarića ponovo su imale dosta problema na prijemu, u prvom setu priključak su zadržale do 15:15 kada se domaćin odvojio. Kostrenjanke su još jači otpor pružile u drugom setu u kojem su vodile 21:20, a izdržale su do 23:23 kada opet nije bilo koncentracije.