PRVA LIGA ODBOJKAŠICA

Kostrena u Šibeniku upisala petu uzastopnu pobjedu

Nedjelja, 03. ožujka 2013. 16:48 Napisao/la  M. B.

Utakmica 3. kola Četvrte skupine: Šibenik - Kostrena 1:3 (20:25, 25:14, 23:25, 13:25)

Prva liga odbojkašica

ŠIBENIK - KOSTRENA 1:3

Utakmica 3. kola Četvrte skupine: Šibenik - Kostrena 1:3 (20:25, 25:14, 23:25, 13:25). Dvorana Baldekin . Gledatelja: 100. Suci: Ivković i Jakovac.

ŠIBENIK: Erak, Šubara, Šarić, Belamarić, Šarin, Menđušić, Đilaš, I. Jelić, L. Jelić, Papak, Čvrljak.

KOSTRENA: Giaconi, Močibob, Milinović, Dujmić, Ljuština, Savić, Smeraldo, Bakarčić, Todorović, Šikić, Vrbanc, Černjeka.

Odbojkašice Kostrene upisale su petu uzastopnu pobjedu u borbi za ostanak svladavši na gostovanju Šibenik. Izabranice Željka Bradarića odigrale su još jednu odličnu utakmicu, dolazak Valentine Vrbanc i Mije Todorović očito se pokazao odličnim potezom. Kostrenjake su slavljem kod Šibenika napravile veliki, možda i ključni korak, prema ostanku budući da je do kraja prvenstva još tri kola, a Kostrenjake imaju sedam bodova prednosti ispred Zagreba i Grobničana koji se nalaze u zoni ispadanja.

Posebno zanimljiv bio je treći set, kod 23:24 Suzana Dujmić je as servisom privela set kraju, a Šibenik u četvrtoj dionici nije dobio drugu priliku.