Prva liga: ŽOK Drenova pobijedila Osijek za peto slavlje u prvenstvu

Subota, 22. studenog 2014. 19:00 Napisao/la  SC

Utakmica 7. kola, Druga jakosna skupina: Drenova - Osijek 06 3:1 (27:25, 25:15, 17:25, 25:18)

Prva liga odbojkašica

DRENOVA - OSIJEK 06 3:1

Utakmica 7. kola, Druga jakosna skupina: Drenova - Osijek 06 3:1 (27:25, 25:15, 17:25, 25:18). Dvorana Dinko Lukarić. Gledatelja: 100. Suci: Vedriš i Adamek.

DRENOVA: Pešut, Savić, Surina, Buljat, Mudrić, Čargonja, Matijević, D. Kovačić, L. Kovačić, Marcato, Pavličić, Mavrinac.

OSIJEK: Krivić, Novalić, Bilić, Volmut, Grahovac, Nikšić, Kolarić, Šimunec, Matković, Magdić, Pavičić.

Odbojkašice Drenove pobijedile su Osijek i upisale važna tri boda u borbi za prva četiri mjesta u Drugoj jakosnoj skupini. Riječanke su pružile dobru igru prekinuvši niz od dva poraza u prvenstvu. Drenova je prvu dionicu dobila u neizvjesnoj završnici što se odrazilo i na drugi set u kojem je domaćin poveo 6:0. Osijek je iskoristio pad koncentracije domaćina i uzeo treći set, ali bodovi su na kraju ostali u Rijeci.

- Osijek je jedna od kvalitetnijih ekipa u prvenstvu, odbojka je bila na visokoj razini. Ostvarili smo važnu pobjedu, prvi krug smo zaključili s pet pobjeda i dva poraza, rekao je Ilija Matić, trener Drenove.

Već u srijedu Drenova će u lokalnom derbiju ugostiti Rijeku CO (Dinko Lukarić, 20 sati).