DepoLink Škrljevo doživjelo težak poraz od Alkara

Subota, 23. ožujka 2024. 22:11 Napisao/la  SC

Premijer liga košarkaša, 26. kolo

DEPOLINK ŠKRLJEVO - ALKAR 71:99 (22:24, 16:29, 18:28, 15:18)

Dvorana Kostrena. Gledatelja: 200

Suci: Vovk, Mikulić, Barišić.

Košarkaši DepoLink Škrljeva doživjeli su težak domaći poraz od Alkara, sve je izvjesnije da će "zeleni" ove godine ostanak u elitnom košarkaškom razredu tražiti kroz kvalifikacije.

Izuzev nekoliko minuta u završnici prve dionice, kada su serijom 16:2, predvođeni tada razigranim Noom Svobodom uspjeli čak i povesti (20:19), sve ostalo je za brzi zaborav.

Sinjani su ovom pobjedom vjerojatno riješili pitanje ostanka u ligi, Škrljevčanima ne preostaje drugo nego se početi pripremati za najvažniji izazov ove sezone.

- U prve tri minute sve je bilo riješeno, podbacili smo u svim elementima i segmentima, energetski smo jako loše izgledali. Ne mogu reći da je ovo sramotno, mislim da je to proces sazrijevanja, ali sada barem znamo gdje smo. Idemo utakmicu po utakmicu, pokušat ćemo analizirati gdje smo, pokušat ćemo još nekoga iznenaditi, ali činjenica je da ništa u igri ne mijenjamo, mi svaku utakmicu dobijemo sto poena. Obrambeno smo najlošija momčad u Premijer ligi, vježbat ćemo, trudit ćemo se, rekao je nakon dvoboja Edi Dželalija, trener DepoLink Škrljeva.