Pleter na gostovanju doživio treći poraz sezone

Subota, 27. listopada 2012. 22:11 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Trešnjevka 2009 - Pleter 72:52 (27:11, 16:14, 12:16, 17:11)

TREŠNJEVKA 2009 - PLETER 72:52

Dvorana SC Trešnjevka. Utakmica 3. kola: Trešnjevka 2009 - Pleter 72:52 (27:11, 16:14, 12:16, 17:11). Gledatelja: 250

TREŠNJEVKA 2009: Kelava 2, Vrinjanin, Kovač 11, Rački, Bura 2, Slonjšak 9, Fabbri 3, Slišković 14, Plavljanin 7, Čunčić 12, Škara 12, Mamić

PLETER: Jerkić 2, Mršić 2, Serdar 11, Gašparović 7, Tomić 2, Nikolić 6, Hajdin, Mrčela 4, Mašić 10, Jazić 8, Sikirić, Barac

Košarkašice Pletera doživjele su na gostovanju u Zagrebu treći poraz sezone u isto toliko susreta. Pitanje pobjednika bilo je riješeno praktički već nakon 10 minuta, budući da su domaće košarkašice prvu četvrtinu apsolvirale s + 16 (27:11) u svoju korist.

U redovima Riječanki jedino su Serdar (11) i Mašić (10) ostvarile dvoznamenkasti učinak.