Kup Ružice Meglaj Rimac: Pleterice uvjerljivom pobjedom u Virju ostvarile plasman u drugi krug

Nedjelja, 27. siječnja 2013. 18:39 Napisao/la  L. V.

Utakmica I kruga: Podravac - Pleter 52:114. - Sve su cure dobile priliku. Podijelio sam ih u dvije petorke i svaka je odigrala jedno poluvrijeme, objašnjava trener Riječanki koje natjecanje nastavljaju 16. veljače, a protivnika će saznati nakon ždrijeba

Košarkašice Pletera uvjerljivo su se plasirale u drugi krug Kupa Ružice Meglaj Rimac. Riječanke su u Virju rezultatom 114:52 iz daljnjeg natjecanja izbacile lokalnog A-2 ligaša Podravca. Zanimljivo, Pleterice su ekipu iz Virja u istoj fazi natjecanja pobijedile i prošle godine.

- Uvjerljivo smo odradili posao. Sve su cure dobile priliku. Podijelio sam ih u dvije petorke i svaka je odigrala jedno poluvrijeme, objašnjava trener Riječanki koje natjecanje nastavljaju 16. veljače kad će se priključiti i četiri vodeće ekipe. Riječanke će svog ptotivnika u II krugu saznati za tjedan dana.