JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 46

TKO ĆE KOME

Vrbanc presudio bivšima

Utorak, 06. prosinca 2011. 23:02 Napisao/la

Zadar je do šeste ovosezonske pobjede predvodio Riječanin Goran Vrbanc koji je postigao 22 koša

Tko će kome... - Goran Vrbanc presudio klubu iz kojeg je potekao
Tko će kome... - Goran Vrbanc presudio klubu iz kojeg je potekao Foto: google.hr

Kvarner 2010 - Zadar 67:78 (14:20, 23:15, 14:18, 16:25)
Kvarner 2010: Češković 15, Gaćeša, Kučan, Šimović 12, Surina 2, Juričić 9, Cinac 5, Pehar 10, Boban, Legović, Širko, Salamun 14.
Zadar: Zadnik 3, Olivari, Ivanov 19, Vlaić, Radić 6, Šango, Kaštropil 8, Delaš 15, Tončinić, Ramljak 5, Batur, Vrbanc 22.

Košarkaši Zadra zasluženo su s pune Kozale odnijeli dva boda, nanijevši "kvarnerašima" četvrti poraz sezone. Utakmica je odlučena tri i pol minute prije kraja kada su gosti 8-0 serijom pobjegli na +8 (60:68) i slomili otpor dobrih Riječana, kojima borbenost ipak nije bila dovoljna za slavlje nad posrnulim zadarskim velikanom.

Domaćin je u posljednjih deset minuta ostao na samo 16 koševa što je zadarski sastav na najbolji način iskoristio za šestu ovosezonsku pobjedu (drugo gostujuće) do koje ih je predvodio Riječanin Goran Vrbanc koji je postigao 22 koša od čega četiri trice. Odličan je bio i Ive Ivanov s 19 koševa, dok su Riječane predvodili Matija Češković s 15 koševa i Igor Salamun s 14.

- Proradile su emocije, ali to je profesionalizam. To je normalno u našem sportu. Sada nastupam za Zadar i u svakoj utakmici dajem sve od sebe, a ne bih imao ništa protiv da se jednog dana vratim u Rijeku - kazao je Vrbanc nakon utakmice.