Liga za prvaka: Košarkaši Kvarnera 2010 ostvarili drugu pobjedu, Zagreb slomljen u završnici

Nedjelja, 02. travnja 2023. 21:03 Napisao/la  SC
Košarkaši Kvarnera 2010

Prva liga košarkaša, Liga za prvaka, 3. kolo

KVARNER 2010 – ZAGREB 88:67 (23:19, 23:22, 16:15, 26:11

Dvorana mladosti. Gledatelja 100

Suci: Šverko, Koraca, Zrnić

KVARNER 2010: Fells 8, Delpin 5, Vucić 3 (1-2), Cvitković 4, Kučan 26 (5-7), Štemberger, Pepelar, Zovko 24 (2-4), Naletilić 9 (2-2), Kostić 6. Matić 3.

ZAGREB: K. Joksimović 11 (1-2), Krstanović 12 (3-5), Turić 1 (1-2), Tomić 2 (2-4), Lukačić 25 (5-8), D. Joksimović 2, Parlov, Romić, Ivanković 10, Čorko 4 (2-2).

Serijom 18:3 u prvih pet minuta posljednje četvrtine košarkaši Kvarnera 2010 osigurali su novu pobjedu u Ligi za prvaka.

Riječani su vodili čitavu utakmicu, odličnom završnicom samo su potvrdili izvjesno.

Prvo ime susreta u redovima domaćina bio je Ivan Kučan sa 26 poena i četiri asistencije, dva poena manje ubacio je Daniel Zovko, uz osam skokova.