A-1 liga košarkaša: Zadar slavio na Mavrincima, Škrljevo pružilo dostojan otpor

Srijeda, 12. travnja 2017. 21:39 Napisao/la  SC

Utakmica 25. kola: Škrljevo - Zadar 67:70

ŠKRLJEVO – ZADAR 67:70 (11:18,22:16, 12:19,22:17)

Dvorana Mavrinci. Gledatelja 350.

ŠKRLJEVO: Cook 4, Štemberger 18, Juričić 6, Boban, Hrnjkaš, Perković 12, Konjević 14, Radunić 8, Molnar, Dubelj 5

ZADAR: Vladović 8, Jelenović, Krajina 11, Georgiev, Jurica, Špaleta, Brzoja 4, Marinković 9, Barać 14, Ramljak 15, Kovačev 4, Mazalin 5

Košarkaši Škrljeva u 25. kolu A-1 lige ugostili su momčad Zadra i izgubili susret rezultatom 67:70.

Gosti su bolje otvorili susret i u prvoj četvrtini stekli prednost 18:11, ali je domaća momčad uzvratila u drugoj četvrtini, te se na odmor otišlo sa prednošću gostiju 34:33.

U nastavku Zadrani ponovo imaju više od igre i rade prednost od osam koševa sa kojom se ulazi u zadnju četvrtinu koju domaćini dobivaju 22:17, ali je to bilo nedovoljno za pozitivan rezultat, te Zadar odlazi sa pobjedom 70:67.