A-1 liga košarkaša: Škrljevo minimalno poraženo u susretu protiv Alkara

Subota, 04. ožujka 2017. 21:21 Napisao/la  SC

Utakmica 19. kola: Alkar - Škrljevo 75:73

ALKAR – ŠKRLJEVO 75:73 (21:13, 11:16, 18:13, 25:31)

Suci: Dožai (Zagreb), Perlić (V.Gorica), Kruljac (Zagreb)

ALKAR: Boban, Svalina 9, Modrić 4, Dominović 2, F. Vučić, Vrkić 7, Bilandžić, Gaurina 13, Župić, Šarac 7, H. Vučić 23, K. Vučić 10

ŠKRLJEVO: Cook 6, Štemberger 17, Juričić, Boban 5, Hrnjkaš, Perković 10, Konjević 12, Radunić, Williams 23, Molnar, Dubelj

Slobodna bacanja: Alkar 11 – 17 Škrljevo 12 - 20

Skokovi: Alkar 38 Škrljevo 33

Trice: Alkar 8 – 21 Škrljevo 9 – 26

Košarkaši Škrljeva u 19. kolu A-1 lige na gostovanju kod Alkara doživjeli su minimalni poraz rezultatom 73:75.

Domaći košarkaši imali su nešto više od igre u prve dvije četvrtine, te su na odmor otišli sa 32:29, a do kraja trećeg dijela susreta povećali su prednost na 50:42.

U zadnjoj četvrtini košarkaši Škrljeva pokazali su najbolju igru i u završnicu susreta ušli izjednačeno s rezultatom 59:59, ali do kraja susreta nisu uspjeli prestići domaćine.