DRUGA NL

Opatija s pet golova u mreži ispratila Belišće s Kantride

Petak, 23. veljače 2024. 17:29 Napisao/la  SC

Opatijci su pitanje pobjednika riješili u drugom poluvremenu, Godness Ajayi dvostruki strijelac

Goodnes Ajayi (Opatija)

Druga NL - 16. kolo

OPATIJA - BELIŠĆE 5:0

Stadion na Kantridi. Gledatelja: 150. Sudac: Jasmin Horvat (Varaždin.

Strijelci: 1:0 Grbac (47), 2:0 Ajayi (64-11m), 3:0 Ajayi (69), 4:0 Kožić (73), 5:0 Graf (90).

Žuti kartoni: Grbac, Kašiković (Opatija), Almeida, Ajanah-Chinedu, Grgić (Belišće).

OPATIJA: Prskalo, Grujević, Graf, Arapović, Pozderac, Kožić, Macolić (73 Furijan), Grbac (6 Pejanović), B. Bogolin (64 Kordić-Gružić), Ajayi (73 V. Bogolin), Žabec (73 Kašiković).

BELIŠĆE: Marcić, Ajanah-Chinedu, Grgić, Katić (74 Dubravec), Salapić, Anočić, Matoković (64 Bogdanović), Jerbić (46 Matasović), Poljak (74 Matković), Almeida (87 Dabić), Gvozdenović.

Nogometaši Opatije su s uvjerljivih 5:0 ispratili Belišće s Kantride u prvoj utakmici nastavka proljetnog dijela prvenstva.

Opatijci su pitanje pobjednika riješili furiozno u nastavku utakmice.

- Bilo je predobro za prvi put. Nije dobro kad je predobro ha, ha, ha. Puno prije smo trebali riješiti pitanje pobjednika. Moglo je to i u prvom poluvremenu jer smo imali šanse. U drugom se otvorilo, a trebalo je biti još više golova.Stalno smo bili u pritisku. Zadovljan sam jer je prva utakmica uvijek najteži korak, a mi smo ga napravili na najbolji način. Idemo se odmorit i spremit za iduću utakmicu, rekao je trener Opatije Zoran Bogolin.