2. NL: Glavna tema u Opatiji je sudac utakmice 4. kola u Sesvetama

Utorak, 06. rujna 2022. 13:11 Napisao  I. V.

Opatija utakmicu 4. kola igra u petak (16.30), domaćin Sesvete domaće utakmice igra u petak isto kao Opatija.

Uoči utakmice u Opatiji je glavna tema delegiranje sudaca, povjerenik je odlučio da će utakmicu suditi Marko Cestarić iz Siska.

Isti sudac nije Opatijcima ostao u lijepom sjećanju u utakmici protiv istoga protivnika, prošle sezone u jeku borbe za ostanak Cestarić je sudio utakmicu Opatija - Sesvete (1:1) u kojoj je u 36. minuti u prekidu dosuđen jako, jako čudan penal za goste.

Povrh toga sudac je Mateu Bertoši na opće čuđenje pokazao drugi žuti karton zbog čega je Opatija od 36. minute igrala s desetoricom igrača.

Na kraju su iz lige ispale Sesvete i Opatija.